Μηχανή θεραπείας χιλιοστομετρικών κυμάτων για τη φροντίδα του διαβητικού ποδιού
- YJT HNC
- Γουχάν, Κίνα
- 10 ημέρες
- 5000 σετ/μήνα
• Σύστημα θεραπείας χιλιοστομετρικών κυμάτων με έναν αισθητήρα (33–39GHz)
• Η σταθερή πυκνότητα ισχύος εξόδου διασφαλίζει συνεπή απόδοση θεραπείας
• Συμπαγής και φορητός σχεδιασμός για επαγγελματική χρήση
• Επιτραπέζια συσκευή με ψηφιακό πίνακα ελέγχου για εύκολη λειτουργία
• Κατάλληλο για φροντίδα διαβητικού ποδιού, κέντρα αποκατάστασης και διανομείς
• Υποστηρίζει προσαρμογή OEM, ODM και ιδιωτικής ετικέτας

| Παράμετρος | Καθέκαστα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή θεραπείας χιλιοστομετρικών κυμάτων |
| Μοντέλο | MMW-01 |
| Συχνότητα λειτουργίας | 33GHz – 39GHz |
| Μήκος κύματος | 7,5 χιλιοστά – 10 χιλιοστά |
| Πυκνότητα ισχύος εξόδου | 4mW/cm² – 9mW/cm² |
| Εύρος συχνοτήτων | 33GHz – 38GHz |
| Τροφοδοτικό | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V / 50Hz |
| Ονομαστική ισχύς εισόδου | < 31VA |
| Τύπος θεραπείας | Θεραπεία με χιλιοστομετρικά κύματα |
| Εφαρμογή | Φροντίδα, αποκατάσταση και υποστήριξη διαβητικών ποδιών |
| Τύπος συσκευής | Επιτραπέζιο / Μονό Αισθητήρα |
| Λειτουργία ελέγχου | Ψηφιακός πίνακας ελέγχου |
| Εγγύηση | 12 μήνες δωρεάν συντήρηση |
| Πιστοποίηση | ΑΥΤΟ |
| Μέγεθος κουτιού χρώματος | 380 × 350 × 150 χιλ. |
| Ποσότητα ανά χαρτοκιβώτιο | 5 τεμ. |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου | 800 × 410 × 390 χιλ. |
| Μικτό βάρος | 32,5 κιλά |
Ενδείξεις

| Επιπλοκές του διαβήτη | Αναστολή του καρκίνου | Ανακούφιση από τον πόνο |

Αρχή Θεραπείας
Το χιλιοστομετρικό κύμα είναι ηλεκτρομαγνητικό κύμα 1-10 mm, ισούται με την περιοχή συχνοτήτων 300GHZ-30GHZ, είναι ένα ηλεκτρομαγνητικό κύμα χαμηλής ισχύος, μικρού μήκους κύματος, υψηλής συχνότητας και εντοπίζεται στην ανταλλαγή του φωτεινού κύματος, που ονομάζεται επίσης ηλεκτρομαγνητικό κύμα εξαιρετικά υψηλής συχνότητας.
Η ακτινοβολία χιλιοστομετρικών κυμάτων έχει ανασταλτική δράση στα καρκινικά κύτταρα, μειώνοντας το φορτίο του όγκου και εξαφανίζοντας τον πόνο. Η αλλαγή στις ρεολογικές ιδιότητες του αίματος, ενισχύει τον τοπικό μεταβολισμό των ιστών και προάγει την απορρόφηση της φλεγμονής, εξαλείφει το πρήξιμο και ανακουφίζει από τον πόνο.

![]() | ![]() |
| Κανονική συχνότητα ταλάντωσης | Μη φυσιολογική συχνότητα ταλάντωσης |
![]() | ![]() |
| Ρύθμιση συχνότητας ταλάντωσης | Συχνότητα ταλάντωσης πίσω στο κανονικό |
1. Μη θερμικές επιδράσεις
Φόντα
![]() | Σσσσσσσσσ Χωρίς παρενέργειες, χωρίς εξάρτηση από φάρμακα ή λοίμωξη, χωρίς πόνο, ασφαλής φυσικοθεραπεία σσσσσσσσσσσ Χωρίς ακτινοβολία, χωρίς θερμική ζημιά, όχι παρενέργεια σσσσσσσσσσσ Ακτινοβολία χιλιοστομέτρου με περιφερική επίδραση σσσσσσσσσσ Μακροπρόθεσμη θεραπευτική δράση (περισσότερο από 95% θεραπευτική δράση για τον διαβήτη) επιπλοκές), δεν είναι εύκολο να επανεμφανιστούν Μπορεί να προσαρμόσει ή να αποκαταστήσει τους ασθενείς ανοσοποιητική λειτουργία Σσσσσσσσσ Για ιατρική οικιακή χρήση |
Ακτινοβολία MMW στον διαβήτη
πάγκρεας + σημείο βελονισμού Di ji + τρία κανάλια Yin του ποδιού + Shen Shu όπως παρακάτω στην εικόνα:

Σημείωμα:Πριν από τη θεραπεία, πρέπει να πιείτε 200-300 ml νερό.
Εμφάνιση προϊόντος




Η βάση παραγωγής έξυπνων φορετών συσκευών YJT καλύπτει μια έκταση σχεδόν 100 στρεμμάτων, με συνολικά...επένδυση 500 εκατομμυρίων γιουάν. Πρόκειται για ένα βιομηχανικό πάρκο υψηλής τεχνολογίας σε στιλ ευφυούς κήπου που συνδυάζει διάφορες λειτουργίες όπως η ευφυής κατασκευή, η έρευνα και ανάπτυξη υψηλής τεχνολογίας και η επιθεώρηση ιατρικών συσκευών.

Πολιτικές πρακτόρων
9. Νομική Ευθύνη και Επίλυση Διαφορών
Υπηρεσία προσαρμογής
Είμαστε ένα εργοστάσιο με έδρα την Κίνα με περισσότερα από 18 χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας σε αυτόν τον τομέα. Μπορούμε να παρέχουμε
τιμή από πρώτο χέρι και ανταγωνιστική εξυπηρέτηση.
2) Πώς κάνει το εργοστάσιό σας ποιοτικό έλεγχο;
Έχουμε αυστηρή διασφάλιση ποιότητας και τελική διασφάλιση ποιότητας, όλα τα προϊόντα 100% ελέγχονται διπλά πριν από την αποστολή.
3) Τι γίνεται με την εγγύησή σας;
Ένα έτος από την ημερομηνία αγοράς και υποστήριξη μετά την πώληση εφ' όρου ζωής (σε περίπτωση προβλήματος ποιότητας εντός ενός έτους, μπορούμε να αντικαταστήσουμε ένα νέο δωρεάν)
4) Πώς μπορώ να κάνω μια παραγγελία;
Μπορείτε να επικοινωνήσετε με το τμήμα ηλεκτρονικών πωλήσεων ή να στείλετε το ερώτημά σας στο email μας. Παρακαλούμε στείλτε μας περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με τις απαιτήσεις σας όσο το δυνατόν πιο σαφείς, ώστε να μπορέσουμε να σας στείλουμε την προσφορά την πρώτη φορά.
5) Μπορούμε να έχουμε το λογότυπό μας ή να προσαρμόσουμε τα προϊόντα μας;
Ναι, οι παραγγελίες OEM και ODM χαιρετίζονται θερμά, έχουμε πολύ έμπειρους μηχανικούς Ε&Α και ισχυρή ικανότητα να κάνουμε επαγγελματική καθοδήγηση















