Ιατρική μηχανή θεραπείας ασθενειών σαρωτή σώματος χιλιοστού κύματος
Ιατρική μηχανή θεραπείας ασθενειών σαρωτή σώματος χιλιοστού κύματος
- YJT HNC
- Γουχάν, Κίνα
- 10 ημέρες
- 5000 σετ/μήνα
• Σύστημα θεραπείας χιλιοστομετρικών κυμάτων που λειτουργεί στα 33–39 GHz για προηγμένες εφαρμογές
• Σταθερή πυκνότητα ισχύος εξόδου για συνεπή απόδοση θεραπείας
• Σχεδιασμός διπλού αισθητήρα για ευέλικτη και στοχευμένη θεραπεία
• Μη επεμβατική θεραπεία κατάλληλη για κλινικά περιβάλλοντα και περιβάλλοντα ευεξίας
• Επιτραπέζια συσκευή με ψηφιακό έλεγχο για εύκολη λειτουργία
• Κατάλληλο για κλινικές, διανομείς και προσαρμογή OEM
• Υποστηρίζει έργα OEM, ODM και ιδιωτικής ετικέτας
| Παράμετρος | Καθέκαστα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Ιατρική συσκευή θεραπείας χιλιοστομετρικών κυμάτων |
| Μοντέλο | MMW-02 |
| Συχνότητα λειτουργίας | 33,0 GHz – 39,0 GHz |
| Μήκος κύματος | 7,5 χιλιοστά – 10,0 χιλιοστά |
| Πυκνότητα ισχύος εξόδου | 4,0mW/cm² – 9,0mW/cm² |
| Εύρος συχνοτήτων | 33,0 GHz – 38,0 GHz |
| Τροφοδοτικό | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V / 50Hz |
| Ονομαστική ισχύς εισόδου | < 30,0VA |
| Τύπος θεραπείας | Θεραπεία με χιλιοστομετρικά κύματα |
| Εφαρμογή | Υποστήριξη φροντίδας τραυμάτων, αποκατάσταση, θεραπεία ευεξίας |
| Εγγύηση | 12 μήνες δωρεάν συντήρηση |
| Πιστοποίηση | ΑΥΤΟ |
| Τύπος συσκευής | Επιτραπέζιος / Διπλός αισθητήρας |
| Λειτουργία ελέγχου | Ψηφιακός πίνακας ελέγχου |
| Μέγεθος κουτιού χρώματος | 335 × 138 × 355 χιλ. |
| Ποσότητα ανά χαρτοκιβώτιο | 3 τεμ. |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου | 43 × 39 × 52 εκ. |
| Μικτό βάρος | 14,3 κιλά |
Περιγραφή προϊόντων
Εύρος εφαρμογής και αρχή θεραπείας
Το χιλιοστομετρικό κύμα είναι ένα ηλεκτρομαγνητικό κύμα εξαιρετικά υψηλής συχνότητας με μήκος κύματος 1-10 mm και συχνότητα 30GHZ-300GHZ. Με βάση τη θεωρία της Ηλεκτρομαγνητικής Συνεκτικής Ταλάντωσης (d") που προτάθηκε από τον Βρετανό φυσικό H. Frohich, μπορεί να βελτιώσει την τοπική κυκλοφορία του αίματος και να προωθήσει την επούλωση τραυμάτων του δέρματος μέσω της μη θερμικής επίδρασης του συντονισμού στο ανθρώπινο σώμα. Παίζει βοηθητικό ρόλο στη μείωση του οιδήματος, της φλεγμονής και στη μείωση του πόνου από λοιμώξεις του δέρματος και των μαλακών ιστών.
Κανονική συχνότητα ταλάντωσης
Μη φυσιολογική συχνότητα ταλάντωσης
Ρύθμιση συχνότητας ταλάντωσης
Συχνότητα ταλάντωσης πίσω στο κανονικό
1. Μη θερμικές επιδράσεις
Το χιλιοστόμετρο δεν θεραπεύει ασθένειες μέσω της αύξησης της θερμοκρασίας του σώματος. Στη θεραπεία ασθενειών, όχι
θερμική, χωρίς πόνο, χωρίς διέγερση, μια διεθνώς αναγνωρισμένη πράσινη θεραπεία.
2. Περιφερικές επιδράσεις
Ένα χιλιοστομετρικό κύμα μπορεί να διοχετευθεί μέσω των διακυτταρικών, νευρικών, βραχιόνιων και άλλων μέσων του μεσημβρινού, μέσω του σημείου ακτινοβολίας, στη βιολογική δραστηριότητα ή ακόμα και στην επίδραση του σώματος μέχρι το βάθος της βλάβης.
3. Η σωρευτική επίδραση του χρόνου
Η επιδιόρθωση και προσαρμογή των κυττάρων με χιλιοστομετρικά κύματα θα χρειαστεί κάποιο χρόνο, με την αύξηση του αριθμού των θεραπειών. Όσο πιο έντονη είναι η επίδραση των χιλιοστομετρικών κυμάτων στις βιολογικές επιδράσεις του σώματος, τόσο πιο εμφανές είναι το θεραπευτικό αποτέλεσμα. Η θεραπεία με χιλιοστομετρικά κύματα μπορεί να εφαρμοστεί σε πολλές ειδικές περιστάσεις, είτε ως μεμονωμένη θεραπεία είτε σε συνδυασμό με μια ποικιλία άλλων ιατρικών μεθόδων για ασφαλή χρήση.
θερμική, χωρίς πόνο, χωρίς διέγερση, μια διεθνώς αναγνωρισμένη πράσινη θεραπεία.
2. Περιφερικές επιδράσεις
Ένα χιλιοστομετρικό κύμα μπορεί να διοχετευθεί μέσω των διακυτταρικών, νευρικών, βραχιόνιων και άλλων μέσων του μεσημβρινού, μέσω του σημείου ακτινοβολίας, στη βιολογική δραστηριότητα ή ακόμα και στην επίδραση του σώματος μέχρι το βάθος της βλάβης.
3. Η σωρευτική επίδραση του χρόνου
Η επιδιόρθωση και προσαρμογή των κυττάρων με χιλιοστομετρικά κύματα θα χρειαστεί κάποιο χρόνο, με την αύξηση του αριθμού των θεραπειών. Όσο πιο έντονη είναι η επίδραση των χιλιοστομετρικών κυμάτων στις βιολογικές επιδράσεις του σώματος, τόσο πιο εμφανές είναι το θεραπευτικό αποτέλεσμα. Η θεραπεία με χιλιοστομετρικά κύματα μπορεί να εφαρμοστεί σε πολλές ειδικές περιστάσεις, είτε ως μεμονωμένη θεραπεία είτε σε συνδυασμό με μια ποικιλία άλλων ιατρικών μεθόδων για ασφαλή χρήση.
Πληροφορίες Εταιρείας/Εργοστάσιο
Αποστολή
Κράτα τη ζωή σου μακριά από τον πόνο
Οραμα
Προσπάθεια για την Υγεία Εκατομμυρίων Οικογενειών
Σύνθημα
Βοηθήστε την υγεία σας, φωτίστε τη ζωή σας
Το πλεονέκτημά μας
Η βάση παραγωγής έξυπνων φορετών συσκευών YJT καλύπτει μια έκταση σχεδόν 100 στρεμμάτων, με συνολικά...επένδυση 500 εκατομμυρίων γιουάν. Πρόκειται για ένα βιομηχανικό πάρκο υψηλής τεχνολογίας σε στιλ ευφυούς κήπου που συνδυάζει διάφορες λειτουργίες όπως η ευφυής κατασκευή, η έρευνα και ανάπτυξη υψηλής τεχνολογίας και η επιθεώρηση ιατρικών συσκευών.
Η YJT διαθέτει μια επαγγελματική ερευνητική ομάδα με πάνω από 60 άτομα, όλα εκ των οποίων έχουν πτυχίο πανεπιστημίου ή ανώτερο. Έχουμε αναπτύξει με επιτυχία πολλά προϊόντα με ανεξάρτητα δικαιώματα πνευματικής ιδιοκτησίας και έχουμε κερδίσει πάνω από 50 διπλώματα ευρεσιτεχνίας.
Πάνω από δέκα χρόνια ώριμου μοντέλου αγοράς, επαγγελματική ομάδα υποστήριξης μάρκετινγκ για τη δημιουργία μιας περιφερειακής αγοράς αναφοράς σε στυλ γάμου!
365 ημέρες εγγύηση, δωρεάν αντικατάσταση, online υπηρεσία καθοδήγησης
Εκθεση
Κριτικές πελατών
Συχνές ερωτήσεις
1) Είστε εργοστάσιο ή εμπορική εταιρεία;
Είμαστε ένα εργοστάσιο με έδρα την Κίνα με περισσότερα από 18 χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας σε αυτόν τον τομέα. Μπορούμε να παρέχουμε τιμές από πρώτο χέρι και ανταγωνιστικές υπηρεσίες.
2) Πώς κάνει το εργοστάσιό σας ποιοτικό έλεγχο;
Έχουμε αυστηρή διασφάλιση ποιότητας και τελική διασφάλιση ποιότητας, όλα τα προϊόντα 100% ελέγχονται διπλά πριν από την αποστολή.
3) Τι γίνεται με την εγγύησή σας;
Ένα έτος από την ημερομηνία αγοράς και υποστήριξη μετά την πώληση εφ' όρου ζωής (σε περίπτωση προβλήματος ποιότητας εντός ενός έτους, μπορούμε να αντικαταστήσουμε ένα νέο δωρεάν)
4) Πώς μπορώ να κάνω μια παραγγελία;
Μπορείτε να επικοινωνήσετε με το τμήμα ηλεκτρονικών πωλήσεων ή να στείλετε το ερώτημά σας στο email μας. Παρακαλούμε στείλτε μας περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με τις απαιτήσεις σας όσο το δυνατόν πιο σαφείς, ώστε να μπορέσουμε να σας στείλουμε την προσφορά την πρώτη φορά.
5) Μπορούμε να έχουμε το λογότυπό μας ή να προσαρμόσουμε τα προϊόντα μας;
Ναι, οι παραγγελίες OEM και ODM χαιρετίζονται θερμά, έχουμε πολύ έμπειρους μηχανικούς Ε&Α και ισχυρή ικανότητα να κάνουμε επαγγελματική καθοδήγηση
Είμαστε ένα εργοστάσιο με έδρα την Κίνα με περισσότερα από 18 χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας σε αυτόν τον τομέα. Μπορούμε να παρέχουμε τιμές από πρώτο χέρι και ανταγωνιστικές υπηρεσίες.
2) Πώς κάνει το εργοστάσιό σας ποιοτικό έλεγχο;
Έχουμε αυστηρή διασφάλιση ποιότητας και τελική διασφάλιση ποιότητας, όλα τα προϊόντα 100% ελέγχονται διπλά πριν από την αποστολή.
3) Τι γίνεται με την εγγύησή σας;
Ένα έτος από την ημερομηνία αγοράς και υποστήριξη μετά την πώληση εφ' όρου ζωής (σε περίπτωση προβλήματος ποιότητας εντός ενός έτους, μπορούμε να αντικαταστήσουμε ένα νέο δωρεάν)
4) Πώς μπορώ να κάνω μια παραγγελία;
Μπορείτε να επικοινωνήσετε με το τμήμα ηλεκτρονικών πωλήσεων ή να στείλετε το ερώτημά σας στο email μας. Παρακαλούμε στείλτε μας περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με τις απαιτήσεις σας όσο το δυνατόν πιο σαφείς, ώστε να μπορέσουμε να σας στείλουμε την προσφορά την πρώτη φορά.
5) Μπορούμε να έχουμε το λογότυπό μας ή να προσαρμόσουμε τα προϊόντα μας;
Ναι, οι παραγγελίες OEM και ODM χαιρετίζονται θερμά, έχουμε πολύ έμπειρους μηχανικούς Ε&Α και ισχυρή ικανότητα να κάνουμε επαγγελματική καθοδήγηση


























