HD-Cure X | Συσκευή θεραπείας με λέιζερ κατηγορίας IV για ανακούφιση από τον πόνο και ανάρρωση
- YJT HNC
- Γουχάν, Κίνα
- 10 ημέρες
- 5000 σετ/μήνα
• Συσκευή θεραπείας με λέιζερ υψηλής ισχύος Κλάσης IV για επαγγελματικές εφαρμογές
• Σύστημα διπλού μήκους κύματος (808nm + 650nm) για ευέλικτη κάλυψη θεραπείας
• Ισχύς εξόδου έως 2300,0mW για βελτιωμένη απόδοση θεραπείας
• Συνεχής και παλμική λειτουργία (10Hz) για ευέλικτες επιλογές θεραπείας
• Ενσωματωμένη μπαταρία 5200mAh με φορητό σχεδιασμό για χρήση σε χερούλια
• Περίβλημα από αλουμίνιο για ανθεκτικότητα και απαγωγή θερμότητας
• Κατάλληλο για κλινικές, κέντρα φυσικοθεραπείας και διανομείς
• Υποστηρίζει προσαρμογή OEM, ODM και ιδιωτικής ετικέτας
Συσκευή θεραπείας με λέιζερ κατηγορίας IV για αποτελεσματική ανακούφιση από τον πόνο και επούλωση
| Παράμετρος | Καθέκαστα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Συσκευή θεραπείας με λέιζερ κατηγορίας IV |
| Μοντέλο | HD-Cure X |
| Μήκος κύματος λέιζερ | 808,0 nm / 650,0 nm |
| Διαμόρφωση λέιζερ | 4 × 808,0nm + 10 × 650,0nm δέσμες λέιζερ |
| Ισχύς λέιζερ (808nm) | 500,0mW ανά δέσμη |
| Ισχύς λέιζερ (650nm) | 30,0mW ανά δέσμη |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 2300,0mW |
| Τρόποι εργασίας | Συνεχής / Παλμική (10Hz) |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | Ενσωματωμένη μπαταρία λιθίου 5200.0mAh |
| Μέθοδος φόρτισης | Φόρτιση προσαρμογέα |
| Τάση εισόδου | AC 100–240V |
| Υλικό θήκης | Αλουμίνιο |
| Τύπος θεραπείας | Θεραπεία με λέιζερ / Ανακούφιση από τον πόνο / Ανάρρωση |
| Εφαρμογή | Ανακούφιση από τον πόνο, αποκατάσταση, φυσικοθεραπεία |
| Πιστοποίηση | ΑΥΤΟ |
| Τύπος συσκευής | Φορητό |
| Μέγεθος κουτιού χρώματος | 325 × 125 × 250 χιλ. |
| Ποσότητα ανά χαρτοκιβώτιο | 5 τεμ. |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου | 550 × 355 × 548 χιλ. |
| Μικτό βάρος | 21,0 κιλά |
Ψάχνετε για μια καινοτόμο λύση για την ανακούφιση από τον πόνο, τη μείωση της φλεγμονής και την επιτάχυνση της επούλωσης πληγών; Μην ψάχνετε άλλο. Η YJT Medical παρουσιάζει με υπερηφάνεια τη συσκευή θεραπείας με λέιζερ κατηγορίας IV, ένα σύστημα λέιζερ υψηλής ισχύος έτοιμο να φέρει επανάσταση στον τομέα της ιατρικής.


Βασικά χαρακτηριστικά και οφέλη:
Ισχυρή ανακούφιση από τον πόνο: Αξιοποιώντας την προηγμένη τεχνολογία λέιζερ, η συσκευή μας παρέχει αποτελεσματική ανακούφιση από τον πόνο, βελτιώνοντας την άνεση των ασθενών και τη συνολική ποιότητα ζωής.
Μείωση Φλεγμονής: Βιώστε ταχεία μείωση της φλεγμονής μέσω στοχευμένων συνεδριών θεραπείας με λέιζερ, προωθώντας την ταχύτερη ανάρρωση και ελαχιστοποιώντας την ενόχληση.
Ενισχυμένη επούλωση τραυμάτων: Επιταχύνετε τη διαδικασία επούλωσης διεγείροντας την ανάπτυξη νέων αιμοφόρων αγγείων και κοκκιώδους ιστού, διευκολύνοντας τη σύνθεση απαραίτητων πρωτεϊνών.
Ευέλικτη εφαρμογή: Η συσκευή μας ενσωματώνεται άψογα σε ιατρικό εξοπλισμό, κλινικές και νοσοκομεία, παρέχοντας αξιόπιστα και αποτελεσματικά αποτελέσματα.
Εγγύηση ενός έτους: Έχουμε πλήρη εμπιστοσύνη στην ποιότητα και την ανθεκτικότητα του προϊόντος μας. Απολαύστε την ηρεμία σας με εγγύηση ενός έτους για τη συσκευή θεραπείας με λέιζερ κατηγορίας IV.

Το πακέτο περιλαμβάνει:
Υποδοχέας * 1
Κλειδιά * 1
Γυαλιά * 1
Μετασχηματιστής AC * 1
Η βάση παραγωγής έξυπνων φορετών συσκευών YJT καλύπτει μια έκταση σχεδόν 100 στρεμμάτων, με συνολικά...επένδυση 500 εκατομμυρίων γιουάν. Πρόκειται για ένα βιομηχανικό πάρκο υψηλής τεχνολογίας σε στιλ ευφυούς κήπου που συνδυάζει διάφορες λειτουργίες όπως η ευφυής κατασκευή, η έρευνα και ανάπτυξη υψηλής τεχνολογίας και η επιθεώρηση ιατρικών συσκευών.

Πολιτικές πρακτόρων
9. Νομική Ευθύνη και Επίλυση Διαφορών
Υπηρεσία προσαρμογής
Είμαστε ένα εργοστάσιο με έδρα την Κίνα με περισσότερα από 18 χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας σε αυτόν τον τομέα. Μπορούμε να παρέχουμε
τιμή από πρώτο χέρι και ανταγωνιστική εξυπηρέτηση.
2) Πώς κάνει το εργοστάσιό σας ποιοτικό έλεγχο;
Έχουμε αυστηρή διασφάλιση ποιότητας και τελική διασφάλιση ποιότητας, όλα τα προϊόντα 100% ελέγχονται διπλά πριν από την αποστολή.
3) Τι γίνεται με την εγγύησή σας;
Ένα έτος από την ημερομηνία αγοράς και υποστήριξη μετά την πώληση εφ' όρου ζωής (σε περίπτωση προβλήματος ποιότητας εντός ενός έτους, μπορούμε να αντικαταστήσουμε ένα νέο δωρεάν)
4) Πώς μπορώ να κάνω μια παραγγελία;
Μπορείτε να επικοινωνήσετε με το τμήμα ηλεκτρονικών πωλήσεων ή να στείλετε το ερώτημά σας στο email μας. Παρακαλούμε στείλτε μας περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με τις απαιτήσεις σας όσο το δυνατόν πιο σαφείς, ώστε να μπορέσουμε να σας στείλουμε την προσφορά την πρώτη φορά.
5) Μπορούμε να έχουμε το λογότυπό μας ή να προσαρμόσουμε τα προϊόντα μας;
Ναι, οι παραγγελίες OEM και ODM χαιρετίζονται θερμά, έχουμε πολύ έμπειρους μηχανικούς Ε&Α και ισχυρή ικανότητα να κάνουμε επαγγελματική καθοδήγηση













