DW-9202-02 | Εξοπλισμός θεραπείας υψηλού δυναμικού 12000V
DW-9202-02 | Εξοπλισμός θεραπείας υψηλού δυναμικού 12000V
- YJT HNC
- Γουχάν, Κίνα
- 10 ημέρες
- 5000 σετ/μήνα
• Υψηλή τάση εξόδου έως 12000,0V για προηγμένες εφαρμογές θεραπείας
• Ρυθμιζόμενη τάση πολλαπλών επιπέδων για ευέλικτες ρυθμίσεις θεραπείας
• Ενσωματωμένο ηλεκτρονικό σύστημα θεραπείας αρνητικού δυναμικού και ενδοφλέβιας φόρτισης (IF)
• Έξυπνη λειτουργία κυκλοφορίας για αυτοματοποιημένη λειτουργία
• Η σταθερή συχνότητα 80kHz εξασφαλίζει σταθερή απόδοση
• Υποστηρίζει τη λαβή ανακούφισης πόνου και τη λειτουργία αρνητικών ιόντων
• Κατάλληλο για κλινικές, κέντρα ευεξίας και διανομείς
• Υποστηρίζει προσαρμογή OEM, ODM και ιδιωτικής ετικέτας
| Παράμετρος | Καθέκαστα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Εξοπλισμός Θεραπείας Υψηλού Δυναμικού |
| Μοντέλο | DW-9202-02 |
| Υψηλή Δυναμική Απόδοση | 8000.0V / 10000.0V / 12000.0V |
| Αρνητική Δυναμική Παραγωγή | -4000,0V / -5500,0V / -7000,0V |
| Ηλεκτρονικό Δυναμικό IF | 80.0kHz / 2800Vp-p |
| Συχνότητα εξόδου | 50Hz / 60Hz |
| Λειτουργία εργασίας | Έξυπνη κυκλοφορία (διάστημα 5,0 λεπτών) |
| Προεπιλεγμένος χρόνος θεραπείας | 30 λεπτά (10–90 λεπτά ρυθμιζόμενο, 10 λεπτά ανά βήμα) |
| Λειτουργία ύπνου | 1–12 ώρες |
| Πρόσθετες λειτουργίες | Λαβή ανακούφισης πόνου / Αρνητικά ιόντα |
| Τροφοδοτικό | AC 100–240V |
| Τύπος θεραπείας | Θεραπεία Υψηλού Δυναμικού Ηλεκτρικού Πεδίου |
| Εφαρμογή | Υποστήριξη ευεξίας, αποκατάσταση, διαχείριση υγείας |
| Πιστοποίηση | ΑΥΤΟ |
| Τύπος συσκευής | Επιφάνεια εργασίας |
| Λειτουργία ελέγχου | Ψηφιακός πίνακας ελέγχου |
| Μέγεθος κουτιού χρώματος | 36 × 29 × 50,5 εκ. |
| Ποσότητα ανά χαρτοκιβώτιο | 2 τεμ. |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου | 62 × 38 × 55 εκ. |
| Μικτό βάρος | 26,0 κιλά |
Αρχή λειτουργίαςΟ εξοπλισμός θεραπείας ηλεκτρικού δυναμικού υιοθετεί κυρίως υψηλό δυναμικό, αρνητικό δυναμικό, μιμούμενο φυσικό ηλεκτρικό πεδίο που δημιουργείται από μεσαίες συχνότητες, για να επαναφέρει τους ανθρώπους που υποβάλλονται σε θεραπεία στη φύση, επιδιορθώνοντας διάφορες διαταραχές και εμπόδια που προκαλούνται από τις ζημιές του φυσικού περιβάλλοντος. Μετά την επεξεργασία από αυτόν τον εξοπλισμό, το εναλλασσόμενο ρεύμα (AC) μετατρέπεται σε εναλλασσόμενο ηλεκτρικό πεδίο υψηλής τάσης AC, το οποίο μπορεί να κάνει όλα τα μέρη του χρήστη να δονούνται διακριτικά, επομένως η ανισορροπία των ιστών και των οργάνων του σώματος αποκαθίσταται πλήρως, η εγγενής ικανότητα επούλωσης του ανθρώπου βελτιώνεται, τα κύτταρα ενεργοποιούνται αποτελεσματικά, η λειτουργία αγωγιμότητας των νεύρων ενισχύεται και η γαστρεντερική κινητικότητα επιταχύνεται, ώστε να επιτευχθεί η θεραπεία της χρόνιας δυσκοιλιότητας. Μέσω τεχνητής μεθόδου, το ηλεκτρικό πεδίο με υψηλή συχνότητα δόνησης ασκείται στο ανθρώπινο σώμα, εξαπλώνεται γύρω από τον χρήστη και παράγει σταθερό ηλεκτρομαγνητικό πεδίο μέσης συχνότητας εναλλασσόμενου ρεύματος υψηλής τάσης αρνητικού ηλεκτρισμού, έτσι ώστε να προωθηθεί η κυκλοφορία του αίματος, να αποσυμφορηθούν οι παράπλευρες αρθρώσεις, να ανακουφιστεί ο πόνος κ.λπ. Όταν χρησιμοποιείται αρνητική έξοδος υψηλής τάσης, το αρνητικό ηλεκτρικό πεδίο υψηλής τάσης θα διασπάσει την αρχική κατανομή φορτίου του σώματος, το αλλαγμένο φορτίο θα κολυμπήσει μεταξύ των ιστών και των κυττάρων, με αποτέλεσμα μια σειρά βιολογικών/φυσικών/χημικών αλλαγών που θα προωθήσουν τις βιολογικές λειτουργίες και την παθολογική κατάσταση των ιστών και των οργάνων, διεγείροντας το παρασυμπαθητικό σύστημα για να ρυθμίσει τη λειτουργική διαταραχή του φυτικού νεύρου, θεραπεύοντας έτσι τη νευρασθένεια. πονοκέφαλος, αϋπνία κ.λπ.
Πληροφορίες Εταιρείας/Εργοστάσιο







Συχνές ερωτήσεις1) Είστε εργοστάσιο ή εμπορική εταιρεία;
Είμαστε ένα εργοστάσιο με έδρα την Κίνα με περισσότερα από 18 χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας σε αυτόν τον τομέα.
2) Πώς κάνει το εργοστάσιό σας ποιοτικό έλεγχο;
Έχουμε αυστηρή διασφάλιση ποιότητας και τελική διασφάλιση ποιότητας, όλα τα προϊόντα 100% ελέγχονται διπλά πριν από την αποστολή.
3) Τι γίνεται με την εγγύησή σας;
Ένα έτος από την ημερομηνία αγοράς και υποστήριξη μετά την πώληση εφ' όρου ζωής (σε περίπτωση προβλήματος ποιότητας εντός ενός
έτος, μπορούμε να αντικαταστήσουμε με καινούργιο δωρεάν)
4) Πώς μπορώ να κάνω μια παραγγελία;
Μπορείτε να επικοινωνήσετε με τις ηλεκτρονικές μας πωλήσεις ή να στείλετε ερώτημα στο email μας, παρακαλούμε να μας στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες
απαιτήσεις όσο το δυνατόν πιο σαφείς. Ώστε να μπορέσουμε να σας στείλουμε την προσφορά την πρώτη φορά.
5) Μπορούμε να έχουμε το λογότυπό μας ή να προσαρμόσουμε τα προϊόντα μας;
Ναι, οι παραγγελίες OEM και ODM χαιρετίζονται θερμά, έχουμε πολύ έμπειρους μηχανικούς Ε&Α και
ισχυρή ικανότητα παροχής επαγγελματικής καθοδήγησης.
Είμαστε ένα εργοστάσιο με έδρα την Κίνα με περισσότερα από 18 χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας σε αυτόν τον τομέα.
Μπορούμε να παρέχουμε τιμές από πρώτο χέρι και ανταγωνιστικές υπηρεσίες.
2) Πώς κάνει το εργοστάσιό σας ποιοτικό έλεγχο;
Έχουμε αυστηρή διασφάλιση ποιότητας και τελική διασφάλιση ποιότητας, όλα τα προϊόντα 100% ελέγχονται διπλά πριν από την αποστολή.
3) Τι γίνεται με την εγγύησή σας;
Ένα έτος από την ημερομηνία αγοράς και υποστήριξη μετά την πώληση εφ' όρου ζωής (σε περίπτωση προβλήματος ποιότητας εντός ενός
έτος, μπορούμε να αντικαταστήσουμε με καινούργιο δωρεάν)
4) Πώς μπορώ να κάνω μια παραγγελία;
Μπορείτε να επικοινωνήσετε με τις ηλεκτρονικές μας πωλήσεις ή να στείλετε ερώτημα στο email μας, παρακαλούμε να μας στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες
απαιτήσεις όσο το δυνατόν πιο σαφείς. Ώστε να μπορέσουμε να σας στείλουμε την προσφορά την πρώτη φορά.
5) Μπορούμε να έχουμε το λογότυπό μας ή να προσαρμόσουμε τα προϊόντα μας;
Ναι, οι παραγγελίες OEM και ODM χαιρετίζονται θερμά, έχουμε πολύ έμπειρους μηχανικούς Ε&Α και
ισχυρή ικανότητα παροχής επαγγελματικής καθοδήγησης.
















