HPT001 | Συσκευή Θεραπείας Υψηλού Δυναμικού για Ολιστική Ευεξία
- YJT HNC
- Γουχάν, Κίνα
- 10 ημέρες
- 5000 σετ/μήνα
• Πολλαπλών επιπέδων υψηλού δυναμικού εξόδου (5000,0V–9000,0V) για ευέλικτες εφαρμογές θεραπείας
• Ενσωματωμένο ηλεκτρονικό σύστημα θεραπείας αρνητικού δυναμικού και ενδοφλέβιας φόρτισης (IF)
• Η σταθερή συχνότητα 80,0kHz εξασφαλίζει σταθερή απόδοση
• Έξυπνη λειτουργία κυκλοφορίας για αυτοματοποιημένη λειτουργία
• Ενσωματωμένη λαβή ανακούφισης πόνου και λειτουργία θερμής μοξοθεραπείας
• Κατάλληλο για κατ' οίκον φροντίδα, κλινικές και κέντρα ευεξίας
• Διατίθενται προσαρμογές OEM, ODM και ιδιωτικής ετικέτας για μαζικές παραγγελίες


| Παράμετρος | Καθέκαστα |
|---|---|
| Μοντέλο | HPT001 |
| Τύπος προϊόντος | Συσκευή θεραπείας υψηλού δυναμικού |
| Υψηλή Δυναμική Απόδοση | 5000,0V / 7000,0V / 9000,0V |
| Αρνητική Δυναμική Παραγωγή | -4000,0V / -5500,0V / -7000,0V |
| Ηλεκτρονικό Δυναμικό IF | 80.0kHz / 2800Vp-p |
| Συχνότητα εξόδου | 50Hz / 60Hz |
| Λειτουργία εργασίας | Έξυπνη κυκλοφορία (διάστημα 5,0 λεπτών) |
| Χρόνος θεραπείας | 10–90 λεπτά (10 λεπτά ανά βήμα) |
| Λειτουργία ύπνου | 1–12 ώρες |
| Πρόσθετες λειτουργίες | Λαβή ανακούφισης πόνου / Ζεστή μοξοθεραπεία |
| Πιστοποίηση | ΑΥΤΟ |
Ενδείξεις
Χρόνια επείγουσα κατάσταση όπως πονοκέφαλος, αϋπνία, πόνος στις αρθρώσεις, χρόνια δυσκοιλιότητα,


Η επιστημονική πρακτική έχει αποδείξει ότι η κατάλληλη ένταση του ηλεκτρικού πεδίου έχει ευνοϊκή επίδραση στα κύτταρα του ανθρώπινου σώματος. Με βάση αυτή τη βιοϊατρική θεωρία, ένα όργανο θεραπείας υψηλού δυναμικού τοποθετεί τους ανθρώπους σε ένα εναλλακτικό ηλεκτρικό πεδίο υψηλής τάσης και χαμηλής συχνότητας, και στη συνέχεια τα κύτταρα του σώματος, τα σωματικά υγρά και τα νεύρα θα εκφορτιστούν αθόρυβα επηρεασμένα από το ηλεκτρικό πεδίο. Η συνδυασμένη επίδραση της ροής ιόντων αέρα και του όζοντος θα θέσει τα αμφιτεριόντα και το ηλεκτρικό διπλό του σώματος σε σωστή σειρά.


Εμφάνιση προϊόντος
| Καθέκαστα | |
|---|---|
| Μέγεθος κουτιού χρώματος | 27 × 26 × 47 εκ. |
| Ποσότητα ανά χαρτοκιβώτιο | 2 τεμ. |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου | 70 × 40 × 61 εκ. |
| Μικτό βάρος | 30 κιλά |





Πώς να χρησιμοποιήσετε


Η βάση παραγωγής έξυπνων φορετών συσκευών YJT καλύπτει μια έκταση σχεδόν 100 στρεμμάτων, με συνολικά...επένδυση 500 εκατομμυρίων γιουάν. Πρόκειται για ένα βιομηχανικό πάρκο υψηλής τεχνολογίας σε στιλ ευφυούς κήπου που συνδυάζει διάφορες λειτουργίες όπως η ευφυής κατασκευή, η έρευνα και ανάπτυξη υψηλής τεχνολογίας και η επιθεώρηση ιατρικών συσκευών.

Πολιτικές πρακτόρων
9. Νομική Ευθύνη και Επίλυση Διαφορών
Υπηρεσία προσαρμογής
Είμαστε ένα εργοστάσιο με έδρα την Κίνα με περισσότερα από 18 χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας σε αυτόν τον τομέα. Μπορούμε να παρέχουμε
τιμή από πρώτο χέρι και ανταγωνιστική εξυπηρέτηση.
2) Πώς κάνει το εργοστάσιό σας ποιοτικό έλεγχο;
Έχουμε αυστηρή διασφάλιση ποιότητας και τελική διασφάλιση ποιότητας, όλα τα προϊόντα 100% ελέγχονται διπλά πριν από την αποστολή.
3) Τι γίνεται με την εγγύησή σας;
Ένα έτος από την ημερομηνία αγοράς και υποστήριξη μετά την πώληση εφ' όρου ζωής (σε περίπτωση προβλήματος ποιότητας εντός ενός έτους, μπορούμε να αντικαταστήσουμε ένα νέο δωρεάν)
4) Πώς μπορώ να κάνω μια παραγγελία;
Μπορείτε να επικοινωνήσετε με το τμήμα ηλεκτρονικών πωλήσεων ή να στείλετε το ερώτημά σας στο email μας. Παρακαλούμε στείλτε μας περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με τις απαιτήσεις σας όσο το δυνατόν πιο σαφείς, ώστε να μπορέσουμε να σας στείλουμε την προσφορά την πρώτη φορά.
5) Μπορούμε να έχουμε το λογότυπό μας ή να προσαρμόσουμε τα προϊόντα μας;
Ναι, οι παραγγελίες OEM και ODM χαιρετίζονται θερμά, έχουμε πολύ έμπειρους μηχανικούς Ε&Α και ισχυρή ικανότητα να κάνουμε επαγγελματική καθοδήγηση












