DW9202-01 | Ηλεκτρικός εξοπλισμός θεραπείας υψηλού δυναμικού
- YJT HNC
- Γουχάν, Κίνα
- 10 ημέρες
- 5000 σετ/μήνα
• Πολλαπλών επιπέδων υψηλού δυναμικού εξόδου (8000V–12000V) για ευέλικτη θεραπεία
• Ενσωματωμένο ηλεκτρονικό σύστημα θεραπείας αρνητικού δυναμικού και ενδοφλέβιας φόρτισης (IF)
• Η σταθερή έξοδος 80kHz εξασφαλίζει σταθερή απόδοση
• Έξυπνη λειτουργία κυκλοφορίας για αυτοματοποιημένη λειτουργία
• Ρυθμιζόμενη διάρκεια θεραπείας και λειτουργία ύπνου
• Υποστηρίζει πρόσθετες λειτουργίες, όπως λαβή ανακούφισης πόνου και αρνητικά ιόντα
• Κατάλληλο για κέντρα ευεξίας, κλινικές, διανομείς
• Υποστηρίζει προσαρμογή OEM, ODM και ιδιωτικής ετικέτας

| Παράμετρος | Καθέκαστα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Ηλεκτρικό όργανο θεραπείας υψηλού δυναμικού |
| Μοντέλο | DW9202-01 |
| Υψηλή Δυναμική Απόδοση | 8000V / 10000V / 12000V |
| Αρνητική Δυναμική Παραγωγή | -4000V / -5500V / -7000V |
| Ηλεκτρονικό Δυναμικό IF | 80kHz / 2800Vp-p |
| Συχνότητα εξόδου | 50Hz / 60Hz |
| Λειτουργία εργασίας | Έξυπνη κυκλοφορία (διάστημα 5 λεπτών) |
| Προεπιλεγμένος χρόνος θεραπείας | 30 λεπτά (10–90 λεπτά ρυθμιζόμενο, 10 λεπτά ανά βήμα) |
| Λειτουργία ύπνου | 1–12 ώρες |
| Πρόσθετες λειτουργίες | Λαβή ανακούφισης πόνου / Αρνητικά ιόντα |
| Τύπος θεραπείας | Θεραπεία Υψηλού Δυναμικού Ηλεκτρικού Πεδίου |
| Εφαρμογή | Υποστήριξη ευεξίας, αποκατάσταση, διαχείριση υγείας |
| Τύπος συσκευής | Επιφάνεια εργασίας |
| Λειτουργία ελέγχου | Ψηφιακός πίνακας ελέγχου |
| Πιστοποίηση | ΑΥΤΟ |
| Μέγεθος κουτιού χρώματος | 36 × 29 × 50,5 εκ. |
| Ποσότητα ανά χαρτοκιβώτιο | 2 τεμ. |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου | 62 × 38 × 55 εκ. |
| Μικτό βάρος | 26 κιλά |













Η βάση παραγωγής έξυπνων φορετών συσκευών YJT καλύπτει μια έκταση σχεδόν 100 στρεμμάτων, με συνολικά...επένδυση 500 εκατομμυρίων γιουάν. Πρόκειται για ένα βιομηχανικό πάρκο υψηλής τεχνολογίας σε στιλ ευφυούς κήπου που συνδυάζει διάφορες λειτουργίες όπως η ευφυής κατασκευή, η έρευνα και ανάπτυξη υψηλής τεχνολογίας και η επιθεώρηση ιατρικών συσκευών.

Πολιτικές πρακτόρων
9. Νομική Ευθύνη και Επίλυση Διαφορών
Υπηρεσία προσαρμογής
Είμαστε ένα εργοστάσιο με έδρα την Κίνα με περισσότερα από 18 χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας σε αυτόν τον τομέα. Μπορούμε να παρέχουμε
τιμή από πρώτο χέρι και ανταγωνιστική εξυπηρέτηση.
2) Πώς κάνει το εργοστάσιό σας ποιοτικό έλεγχο;
Έχουμε αυστηρή διασφάλιση ποιότητας και τελική διασφάλιση ποιότητας, όλα τα προϊόντα ελέγχονται 100% διπλά πριν από την αποστολή.
3) Τι γίνεται με την εγγύησή σας;
Ένα έτος από την ημερομηνία αγοράς και υποστήριξη μετά την πώληση εφ' όρου ζωής (σε περίπτωση προβλήματος ποιότητας εντός ενός έτους, μπορούμε να αντικαταστήσουμε ένα νέο δωρεάν)
4) Πώς μπορώ να κάνω μια παραγγελία;
Μπορείτε να επικοινωνήσετε με το τμήμα ηλεκτρονικών πωλήσεων ή να στείλετε το ερώτημά σας στο email μας. Παρακαλούμε στείλτε μας περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με τις απαιτήσεις σας όσο το δυνατόν πιο σαφείς, ώστε να μπορέσουμε να σας στείλουμε την προσφορά την πρώτη φορά.
5) Μπορούμε να έχουμε το λογότυπό μας ή να προσαρμόσουμε τα προϊόντα μας;
Ναι, οι παραγγελίες OEM και ODM χαιρετίζονται θερμά, έχουμε πολύ έμπειρους μηχανικούς Ε&Α και ισχυρή ικανότητα να κάνουμε επαγγελματική καθοδήγηση












