Πολυλειτουργική συσκευή θεραπείας με λέιζερ για ανακούφιση από τον πόνο και αποκατάσταση
- YJT HNC
- Γουχάν, Κίνα
- 10 ημέρες
- 5000 σετ/μήνα
• Θεραπεία με λέιζερ διπλού μήκους κύματος: 650nm και 808nm για ευέλικτη ανακούφιση από τον πόνο
• Τρεις αισθητήρες επεξεργασίας: αισθητήρας 1×808nm, αισθητήρας 3×808nm + αισθητήρας 12×650nm
• Ρυθμιζόμενη ένταση λέιζερ για στοχευμένη θεραπεία: 5mW για 650nm, 180mW για 808nm
• Φορητός και εργονομικός σχεδιασμός, κατάλληλος για κλινικές και κέντρα ευεξίας
• Ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία λιθίου 2600mAh για χρήση σε κινητές συσκευές
• Χρόνος θεραπείας: 10 λεπτά ανά συνεδρία, συνεχής ή παλμική λειτουργία
• Αποτελεσματικό για την ανακούφιση από τον πόνο, την αποκατάσταση και τη μείωση της τοπικής φλεγμονής

| Παράμετρος | Καθέκαστα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Θεραπευτικός Εξοπλισμός Υψηλού Δυναμικού – Θεραπεία Αρνητικών Ιόντων |
| Μοντέλο | HPT / DW9202-2 |
| Υψηλή Δυναμική Απόδοση | 5000V / 7000V / 9000V |
| Αρνητική Δυναμική Παραγωγή | -5000V / -6000V / -7000V |
| Ηλεκτρονικό Δυναμικό IF | 80kHz / 2800Vp-p |
| Συχνότητα εξόδου | 50Hz / 60Hz |
| Λειτουργία εργασίας | Έξυπνη κυκλοφορία (διάστημα 5 λεπτών) |
| Προεπιλεγμένος χρόνος θεραπείας | 30 λεπτά (10–90 λεπτά ρυθμιζόμενο, 10 λεπτά ανά βάρδια) |
| Λειτουργία ύπνου | 1–12 ώρες |
| Πρόσθετες λειτουργίες | Λαβή ανακούφισης πόνου / Αρνητικά ιόντα |

Ενδείξεις
![]() | ![]() | ![]() |
| Χρόνιος πόνος όπως η αρθρίτιδα στο γόνατο | παγωμένος ώμος | Οξύς πόνος όπως προβλήματα στις αρθρώσεις |
| τραυματισμός του αθλητικού συστήματος | Αντιφλεγμονώδη | επούλωση τραυμάτων και βελονισμός με λέιζερ |

Πέντε Χαρακτηριστικά
![]() | 5 Χαρακτηριστικά Οθόνη υψηλής ευκρίνειας Πείτε αντίο στα προβλήματα ανάγνωσης και να βελτιώσουν τη σαφήνεια της ανάγνωσης Διπλοί μεταλλικοί αισθητήρες Σσσσσσσσσσσ Τέλειος συνδυασμός ιατρικής λέιζερ 808nm και οικιακό λέιζερ 650nm Ρύθμιση ώρας σσσσσσσσσσ Ρύθμιση ώρας 10-60 λεπτά και 6 βαθμοί ευκανόνιστος Ζωνικός έλεγχος Σσσσσσσσσ Χωρίστε τον πίνακα σε δύο μέρη για να ελέγξετε τον αισθητήρα Α και τον αισθητήρα Β ξεχωριστά. Εγκαταστάσεις διπλής ασφάλειας σσσσσσσσσσσ Χρησιμοποιήστε το κλειδί εκκίνησης και κουμπί έκτακτης ανάγκης για ασφάλεια. |
Διπλοί μεταλλικοί αισθητήρες
![]() | Αισθητήρας Α Ο αισθητήρας Α χρησιμοποιείται ως λέιζερ βελονισμός για να Ακτινοβολήστε τη μικρή περιοχή για διέγερση σημείων βελονισμού, αντιφλεγμονώδες και μειώστε το πρήξιμο. Αισθητήρας Β Ο ανιχνευτής Β χρησιμοποιείται για την ακτινοβόληση του μέρη όπως τα οστά άρθρωση, μυς, σύνδεσμο, αυχένα και πλάτη για πόνο ανακούφιση, επιδιόρθωση ιστών και αναμόρφωση. Χρησιμοποιείται από υψηλής ποιότητας εισαγόμενο λέιζερ δίοδος η οποία έχει μεγάλη διάρκεια ζωής και σταθερός εκτέλεση. |
Λέιζερ χαμηλού επιπέδου

Τα λέιζερ χαμηλής έντασης παράγουν χημικές αντιδράσεις που εξαρτώνται από το φως στους ιστούς για την ανακούφιση του πόνου. Σχεδόν εξαλείφουν τον πόνο και τη φλεγμονή, αποκαθιστώντας την κανονική λειτουργία του σώματος χωρίς τη χρήση παυσίπονων.
Εμφάνιση προϊόντος





Η βάση παραγωγής έξυπνων φορετών συσκευών YJT καλύπτει μια έκταση σχεδόν 100 στρεμμάτων, με συνολικά...επένδυση 500 εκατομμυρίων γιουάν. Πρόκειται για ένα βιομηχανικό πάρκο υψηλής τεχνολογίας σε στιλ ευφυούς κήπου που συνδυάζει διάφορες λειτουργίες όπως η ευφυής κατασκευή, η έρευνα και ανάπτυξη υψηλής τεχνολογίας και η επιθεώρηση ιατρικών συσκευών.

Πολιτικές πρακτόρων
9. Νομική Ευθύνη και Επίλυση Διαφορών
Υπηρεσία προσαρμογής
Είμαστε ένα εργοστάσιο με έδρα την Κίνα με περισσότερα από 18 χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας σε αυτόν τον τομέα. Μπορούμε να παρέχουμε
τιμή από πρώτο χέρι και ανταγωνιστική εξυπηρέτηση.
2) Πώς κάνει το εργοστάσιό σας ποιοτικό έλεγχο;
Έχουμε αυστηρή διασφάλιση ποιότητας και τελική διασφάλιση ποιότητας, όλα τα προϊόντα ελέγχονται 100% διπλά πριν από την αποστολή.
3) Τι γίνεται με την εγγύησή σας;
Ένα έτος από την ημερομηνία αγοράς και υποστήριξη μετά την πώληση εφ' όρου ζωής (σε περίπτωση προβλήματος ποιότητας εντός ενός έτους, μπορούμε να αντικαταστήσουμε ένα νέο δωρεάν)
4) Πώς μπορώ να κάνω μια παραγγελία;
Μπορείτε να επικοινωνήσετε με το τμήμα ηλεκτρονικών πωλήσεων ή να στείλετε το ερώτημά σας στο email μας. Παρακαλούμε στείλτε μας περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με τις απαιτήσεις σας όσο το δυνατόν πιο σαφείς, ώστε να μπορέσουμε να σας στείλουμε την προσφορά την πρώτη φορά.
5) Μπορούμε να έχουμε το λογότυπό μας ή να προσαρμόσουμε τα προϊόντα μας;
Ναι, οι παραγγελίες OEM και ODM χαιρετίζονται θερμά, έχουμε πολύ έμπειρους μηχανικούς Ε&Α και ισχυρή ικανότητα να κάνουμε επαγγελματική καθοδήγηση

















